Gama Web Tasarım olarak, istedik ki yılların geleneksel alışkanlığını günümüze entegre edelim. Gelenekselleşmiş alışveriş alışkanlığımızı, internet ortamına taşıyalım. Pazar da ki ürünü seçme, beğenme ve pazarlık yapma alışkanlıklarımızı aynı şekilde devam ettirerek dijital ortamda da alış verişe imkan sağlayabilmek, satıcılar açısından da ürünlerinin özelliklerini, resimlerini, fiyatlarını ve ayrıcalıklarını sergileyebilmelerine fırsat tanımak istedik. Balıkesir Pazarı   siz saygıdeğer Balıkesir halkı için hizmete açılmıştır. 

Balıkesir Pazarı işleyiş sistemi :

1 – Üyelik kaydı : Sayfada sağ üst köşede yer alan Yeni Üyelik İçin Tıklayınız butonunu tıklayarak üyelik kayıt bilgilerinizi girip profilinizi oluşturabilirsiniz.

2 – İlan Vermek : Üyelik işlemizi tamamladıktan sonra, üye bilgileriniz ile yine sayfada sağ üst köşede bulunan Kullanıcı adı ve Şifre bölümlerine bilgilerinizi yazarak giriş yapıyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra, yine sayfanın sağ üst köşesinde ki İçerik Ekle butonuna tıklıyorsunuz. Karşınıza gelen menüde bulunan seçenekler,

balikesir_pazari_yonetim

Firma Ekle, Haber Ekle, Emlak ekle ve Seri İlan Ekle seçenekleri olacaktır. İhtiyacınız olan seçenekleri tıklayarak içeriğinizi bu yönde ekleyebilirsiniz.

Sonraki Aşamada ise eklemiş olduğunuz içerikler bizim yönetim panelimize düşecek ve onay aşamasında sırasını bekleyecektir.

Balıkesir ve Balıkesir li nin pazarında yerinizi almak bu kadar kolay.